Beyaz Fırın Erenköy

0
135

Çocuk dostu mekanlarda bu hafta Erenköy Beyaz Fırın’ı ziyaret ettik.

ka-19112015 (7)

Mama sandalyesi  ✓
Çocuk Menüsü ✗
Boya kalemi/kitabı ✗
Oyun odası ✗
Oyun Parkı/Bahçe ✓
Alt değiştirme ünitesi ✓

ka-19112015 (4)

Özellikle Bağdat Caddesi tarafında yaşayan annelere sabah kahvaltısı ve akşam üstü çayı için çok iyi bir alternatif. Mekanın hemen caddesi üstünde değil de ara sokakta olması çok daha sessiz ve huzurlu olmasını sağlıyor. Özellikle bebeğiniz uyurken çok fazla araba ve korna sesi olmaması büyük rahatlık. Araba ile gelenler için, park yeri bulamamanız durumunda kapıda vale servisi bulunuyor.

ka-19112015 (2)

Beyaz Fırın Erenköy’ün hem açık, hem de kapalı alanı bulunuyor. Dolayısıyla her türlü hava koşulunda gidebileceğiniz bir mekan. Girişi düz olduğu için pusetle çok rahat girebiliyorsunuz. Ayrıca içeride de hareket alanı oldukça geniş. Ön ve yan tarafını kış bahçesi gibi yaptıkları için kışın bile açık havada oturabiliyorsunuz.

ka-19112015 (9)

Mekanın arka tarafında bulunan oyun parkı sayesinde siz orada bulunan masalarda oturup yemeğinizi yerken, çocuğunuz da burada vakit geçirebiliyor. Bu alana geçerken arada bulunan rampa sayesinde de pusetinizi rahatça götürebiliyorsunuz.

ka-19112015 (8)

Bebekli anneler için bebekleri uyurken rahatça oturup kitap okuyabilecekleri de ayrı bir alan var. Bu alanda çayınızı yudumlarken, ister yanınızda getirdiğiniz kitabınızı isterseniz de kütüphanede bulunan kitaplardan birini veya mekanın ücretsiz sunduğu gazeteleri okuyabilirsiniz.

ka-19112015 (1)

Beyaz Fırın’ın özel bir çocuk menüsü bulunmuyor. Ancak çocukların keyifle yiyebileceği çok geniş bir ürün yelpazeleri var. Ayrıca çocukların en sevdiği yiyeceklerden biri olan pastalar ve kurabiyeler de hem çok taze hem de çok lezzetli. Küçük çocuklar ve bebekler için mama sandalyeleri bulunuyor. Sayısı da oldukça fazla olduğundan kalabalık günlerde bile sorun yaşanmıyor.

ka-19112015 (6)

Alt katta bulunan kadınlar tuvaleti çok temizdi. Ayrıca içinde de bebeğinizin altını rahatça değiştirebileceğiniz alt değiştirme ünitesi bulunuyor.

ka-19112015 (3)

Hem mekanın özellikleri, hem de çalışanlarının yaklaşımı ile Beyaz Fırın Erenköy çocuklu ziyaret açısından bizden oldukça olumlu not aldı.

ka-19112015 (5)

Adres: Bağdat Cad. Yener Sok. No:9 Kat:1/2 Erenköy,  Kadıköy / İstanbul

Telefon: (216) 360 90 90

E-posta: erenkoy@beyazfirin.com

Web: www.beyazfirin.com

[author title=”Mine Dedekoca” image=”https://secureservercdn.net/50.62.198.70/eaf.195.myftpupload.com/wp-content/uploads/2015/08/ka_minededekoca_foto.jpg”]Aras ve Emre’nin annesi. Doğma büyüme Kadıköylü ve bir Kadıköy aşığı. 2011 yılında Aras’ın doğması ile birlikte kurumsal hayata veda edip kendi işini kurarak evden çalışmaya başladı. Halen kurucusu olduğu elektronik davetiye sitesi davetpostasi.com‘u ve ortağı olduğu Amerikan ahşap mıknatıslı oyuncak markası tegu.tr‘yi yönetiyor ve aynı zamanda Stage-co ekibi ile birlikte girişimcileri destekleyen etkinlikler ve eğitimler düzenliyor.[/author]

Önceki yazıAspurçe’nin Hamilelik Günlüğü: 18. Hafta
Sonraki yazıEve Dönelim Küçük Ayı