Zeki Çocuk Anaokulu Yeni Dönem Tanıtım Günü

47 aile, 50 çocuk, 10 okul personeli, annesiyle babasıyla, öğretmeniyle, etkinlik personeliyle toplamda 110 kişiyle 5 Ağustos tarihinde, beyin odaklı sistemi ile öz güvenli, sorgulayan, mutlu çocukların adresi Zeki Çocuk Anaokulu‘nda gerçekleştirdiğimiz çoook eğlenceli yaz partimizden sonra yoğun istek üzerine bu kez okulun akademik ayağı hakkında detaylı bilgi vermek adına yeni bir etkinlik ile karşınızdayız. Yine çocuklar için okulun 770 m²’lik, ağaçlarla dolu muhteşem bahçesinde aktivite köşeleri kurulurken, ebeveynler okul içerisinde okul kurucusu, okul müdürü ve öğretmenlerden, Zeki Çocuk Anaokulu’nun eğitim felsefesi, hedefleri ve ilkeleri, kurumsal işleyişi, rehberlik uygulamaları ve  fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alacaklar. Kayıtlar yine bu yazı altına yorum şeklinde alınacak 🙂 Bir önceki partimizden fotoğrafları facebook albümünden görebilirsiniz. Vega Photo Studio‘ya bu güzel kareler için tekrar çok teşekkürler. İşte diğer detaylar:

[foogallery id=”6365″]

Ne?
Zeki Çocuk Anaokulu Yeni  Dönem Okul Tanıtım  Etkinliği

Kimler Katılabilir?
2-6 yaş arası çocuklar ve aileleri.


Ne Zaman?
23 Eylül
 2017 Cumartesi –  Saat: 14.00 – 16:00


Nerede?
Özel Zeki Çocuk Anaokulu
Caddebostan mah Demirağa Çıkmazı sok No:8 Kadıköy/İstanbul


Program İçeriği?
14:30-15:00       Çocuklar için Zumba


Aktivite köşeleri

  • Yüz boyama
  • Kum Boyama Atölyesi
  • Ahşap Boyama Atölyesi
  • Takı tasarım Atölyesi

İkram?
Anaokulun kendi bünyesinde hazırladığı ücretsiz yiyecek ve içecekler olacaktır.


Ücret?
Program dâhilindeki tüm etkinliklerimiz ücretsizdir.


Rezervasyon Gerekli Mi?
Okulun kapasitesini aşmamak adına en geç 22.09.2017 Cuma gününe kadar bu yazının altına yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz. Disquis ya da herhangi bir sosyal medya hesabınız aracılığıyla giriş yapıp yorumunuzu bırakabilirsiniz. Konfirmasyon mailleri mailimize düşen e-postalarınıza gönderilecektir.

Kadıköy’ün en güzel butik okullarından birisi olan Zeki Çocuk’ta yeniden buluşmak dileğiyle!

Sevgiler,
Kadıköy Anneleri

Aslı Altınok Erdal
Aslı Altınok Erdalhttps://kadikoyanneleri.com
1982 Çan/Çanakkale doğumlu Aslı, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Chicago, ABD’da Au Pair olarak çalışırken College of Dupage’te İşletme ve Uluslararası İlişkiler dersleri aldı. 2007 yılından bu yana çalıştığı Uluslararası Fuarcılık sektörü PR&Marketing ve Proje Müdürlüğü görevi ile Uzak Doğu’dan Kuzey Afrika’ya, Orta Doğu’dan Slav Bölgesine, Avrupa’dan Körfez Bölgesine 20’den fazla ülke, 40’tan fazla dünya şehrine seyahat etti. Temmuz 2012’de 3 yıllık hayat arkadaşı Koray’la evlendi. 13 Ocak 2014’te oğlu Rüzgar’ın hayatına girmesiyle birlikte, ikamet ettiği Kadıköy’de, kendisi gibi hayattan zevk almayı bilen annelerin bir araya gelip deneyimlerini paylaştığı Kadıköy Anneleri'ni kurdu. 1 Haziran 2014‘ten bu yana sosyal medya hesapları aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşan ve 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Eğitim kategorisinde Halkın Favorisi seçilen Kadıköy Anneleri'nde, onlarca annenin katkıda bulunduğu yazılarına yer vermekte. Oğlu 7 aylık olduğunda tam zamanlı çalışma hayatına geri döndü. Halen fuarcılık, Kadıköy Anneleri, sosyal ve aile hayatı dörtgeninde var olma telaşını sürdüyor.

Kaçırmayın!

Benzer Yazılar