Ana Sayfa Her Telden Altın Örümcek'te Tam 3 Kategoride Finaldeyiz!

Altın Örümcek’te Tam 3 Kategoride Finaldeyiz!

13.Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Kadıköy Anneleri olarak, “Topluluk/Sosyal İletişim”, “Eğitim” ve “Blog” kategorilerinde finale kaldı. Halk oylarıyla belirlenecek “Halkın Favorisi” için desteklerinizi bekliyoruz.

Tek yapmanız gereken en geç 27 Mart gece yarısına kadar 3969’a SMS göndermek. 1 SMS = 1,6 TL

Bizi desteklemek istiyorsanız finale kaldığımız kategorilere göre; “Blog” kategorisinde desteklemek isterseniz ALTIN 1526 yazıp, “Topluluk/Sosyal İletişim” kategorisinde desteklemek isterseniz ALTIN 1527 yazıp, “Eğitim” kategorisinde desteklemek isterseniz ALTIN 1528 yazıp, 3969’a kısa mesaj atabilirsiniz.

Halk Oylaması

Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu, web ve internet teknolojilerini takip eden, konuya ilgi duyan tüm internet kullanıcılarını organizasyonun içine dahil edebilmek ve interaktivite yaratarak, her kesimden internet kullanıcısında, ilgi ve merak uyandırmak amacıyla, final değerlendirme sürecinde, halk oylaması ile genel katılımı teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Finale kalan siteler arasında, internet kullanıcıları halk oylaması ile değerlendirme yapabileceklerdir. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin birincisi ve halkın birincisi olmak üzere her kategoride 2 birinci açıklanacaktır.

SMS üzerinden mobil ortamda gerçekleştirilecek halk oylamasında, bir kişi herhangi bir siteyi farklı kategorilerde veya birden fazla farklı siteyi dilediği kategorilerde oylarıyla destekleyebilmektedir. Ancak herhangi bir GSM numarasından herhangi bir başvuru numarasına gönderilen SMS 1 tekil oy sayılmaktadır.

Katılım Şartları

  • Oylamaya katılmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Başvuru No’sunu yazıp 3969‘a kısa mesaj olarak yollayın.
  • Herhangi bir GSM numarasından bir Başvuru Numarasına gönderilen 1 adet tekil SMS, oylamada sayılacaktır
  • Oylamaya Türkiye ve KKTC’den kullanılan operatörlerden atılacak SMS’ler ile katılım sağlanabilir.
  • İnternet üzerinden gönderilen SMS’ler ile oylamaya katılınamaz.
  • 11 – 27 Mart 2015 tarihleri arasında gönderilen SMS’ler ile oylamaya katılınabilir.
  • Oylama kapsamında gönderilen her bir oy Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için 1,6 TL olarak ücretlendirilir.
  • Her bir kategoride yalnızca bir siteye ve sadece bir kez oy verilebilmektedir.
  • Birden fazla kategoride oylama yapılabilmektedir.

Most Popular