Ana Sayfa Aktivite Küçük Kitap Kurtları 2015 Yaz Buluşması

Küçük Kitap Kurtları 2015 Yaz Buluşması

ka-02-06-2015-01GÜNCELLEME // 19.06.2015 Kontenjanımız 13:00 itibarı ile dolmuştur. Yoğun ilginizden dolayı çok teşekkürler ederiz!

Rüzgar, Elif, Yaman, Mete, Ella, Doğa, Zeynep, Kaan, Ela, Hira, Oliver, Elsa, Sare, Milan, Deniz, Ege, Çınar, Luis, Ali, Ayça, İda sizi çağırıyor ve yeni arkadaşlar tanımak istiyor. Haydi, ne duruyorsunuz; Küçük Kitap Kurtları İyi Cüceler’de buluşuyor!

20 Haziran 2015 Cumartesi günü, 17.00 – 19.00 saatleri arasında Kadıköy Anneleri’nden İlk Kitaplığım köşesinin yazarı Hafize Güner, sizler için sürprizlerle dolu bir masal anlatıcılığı saati hazırladı. “Küçük Kitap Kurtları” için özel seçilmiş kitaplardan birini satın alarak etkinliğe katılabilirsiniz. Bu giriş biletiyle ritim, müzik, dans ve kukla ile hazırlanmış eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Etkinlik sonrası katılan annelerimiz çekilişle İlk Kitaplığım köşesinde yer alan kitaplardan birini kazanacak.

Ne?

Kadıköy Annelerine ve Kadıköy Bebeklerine Özel  “Küçük Kitap Kurtları Yaz Buluşması”

Kimler Katılabilir?

Her yaş grubundan bebekler, çocuklar, anneler, babalar, bakıcılar, anneanneler, babaanneler, teyzeler dedeler 🙂

Ne Zaman?

20 Haziran 2015 Cumartesi / 17:00 – 19:00 arası

Nerede?

İyi Cüceler Kitabevi

Plajyolu Sok. Selen Apt. No:8A Caddebostan / Kadıköy

Buluşmanın İçeriği Nedir?

  • Kadıköy Anneleri’nden çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni, yaratıcı drama uzmanı/öğretmeni, çocuk yogası eğitmeni, drama/tiyatro ve çocuk kitapları yazarı ve İlk Kitaplığım köşesinin yazarı Hafize Güner’den miniklere masal anlatıcılığı saati.
  • Ritim, müzik, dans ve kukla ile hazırlanmış eğlenceli dakikalar
  • Miniklere “kukla” hediyesi
  • Çekilişle 1 kişiye İlk Kitaplığım köşesinde yer alan kitaplardan birisinin hediye edilmesi
  • Sahibesi de bir Kadıköy Annesi olan Sevgili Sirel Özata’nın markası Hamur Masalı‘ndan sağlıklı kurabiye ikramı
  • Yine kurucuları iki güzel Kadıköy Annesi Sevgili Esra Berk ve Sema Bozer olan Tado Kids‘ten miniklerin yepyeni satın aldığı kitaplarında kullanmak için eğlenceli ayraçlar ve çekiliş için stickerlar!

Ücretli Mi?

Buluşma ücretsiz ancak giriş bileti 1 adet kitaptır. İlk kitaplığım rafından dilediğiniz bir kitabı seçebileceksiniz. Çocuk kitaplarının ücretleri 10 tl-25 tl arasında değişmektedir.

Kayıt Gerekli mi? 

Mekanın kapasitesini aşmamak adına kesin katılım durumunuzu kişi sayınızla birlikte bu gönderinin altına yazmanızı rica ediyoruz. Ayrıca çekilişle verilecek hediyeler için aşağıda yorum yazan kişilerin isimlerini baz alacağız. Aşağıya yorum yazmayanlar maalesef buluşma günü yapılacak hediye çekilişlerine katılamayacak 🙂  Bu arada facebook üzerinden açtığımız etkinlik sayfamızdan da kayıt olmayı unutmayın lütfen!

Tüm anne ve bebeklerimizi bekliyoruz!

6 YORUMLAR

Comments are closed.

Most Popular

Cumhuriyet’in 97. Yıl Coşkusu ve Atatürk Bir Ulusun Kurtarıcısı Çizgi Romanı

Herkese merhaba! Uzun süredir yaşadığımız pandemi yüzünden bayramlar buruk geçse de, yaklaşan Cumhuriyet Bayramı beni çok heyecanlandırıyor. 97.yılını kutlayacağımız Cumhuriyet'imize yakışır bir coşkuyla, çocuklarımıza...

Kitaplarım Geldi Kurucusu Özlem Onur Kurtuluş ile Söyleşi

Sevgili Kadıköy Anneleri merhaba, bundan üç yıl önce Mutlu Fil Kitabevi’nin kurucularından Sevgili Nihal Ünver ile birlikte “Senin İçin Kitap Seçtim” adlı bir projeye...

Pandemi Günleri ve Çocuk Kitapları

Sevgili Kadıköy Anneleri merhaba, uzun süredir sizlere yazamadım. Mart ayında başlayan pandemi süreci herkes gibi beni de alt üst etti. Eve kapandığımız o ilk...

İlham Veren Babalar: Bager’in Babası Mehmet Çalışcı

Herkese Merhaba, "İlham Veren Babalar" serisinin beşinci yazısında sizleri "ilk iş babalık" söyleminin hakkını veren, çok özel bir baba ile buluşturmak istiyorum. Doğuştan görme...