Kadıköy Anneleri’ne Özel %55 İndirimli İlk Yardım Eğitimi

Sevgili Kadıköy Anneleri;

Uzun vadeli iş birliği duyurularımızın ilkini ücretsiz anne-baba eğitimiyle bu hafta başında paylaşmıştık. İlginiz için çok teşekkür ederiz, yedek dahil listemizi doldurduk bile. Şimdi yeni bir iş birliği haberimizi vermekten mutlulukka-25022016-03 duyuyoruz. Kendisi de bir Kadıköy Annesi adayı olan 🙂 Ebe Arzu Çulha ile bundan böyle çok keyifli çalışmalar gerçekleştireceğiz. Ayrıca kendisi hemşehrim(Çan-Çanakkale) de olur 🙂 Kan çekince, aynı yerde oturunca, pek çok alanda dirsek dirseğe olunca bir şekilde yolların kesişmesi de kaçınılmaz oluyor. Kendisine buradan tekrar değerli çalışmalarında bizi ortak ettiği için teşekkür ederiz.

Çevremizde pek çok zararlı etken ile mücadele ederken, dünyaya gelen bebeklerimizi de en az kendimiz kadar korumamız gerektiği farkındalığı ile; tüm dikkat ve özenimize rağmen, karşılaşma ihtimalimiz olan, olumsuz durumlarda soğuk kanlı olmalıyız. Doğru hareket ile hayat kurtaracağımızı unutmamalıyız. Bebekler (0-1 yas) çocuklar (1-8 yaş) ve tabi ki anne ve baba adayları için ilk yardıma dair temel bilgileri aşağıdaki başlıklar çerçevesinde anlatıyor olacağız. Ortalama 4 saat sürecek eğitimde katılımcılar maketlerle uygulamalar yapabilecekler ve profesyonel bir eğitim alacaklar.

Temel yaşam Desteği (CPR) ka-25022016-04

Bogulmalar
Kanamalar
Yanık / donma
Zehirlenmeler
Hayvan ısırıkları
Göz / kulak / buruna yabancı cisim kaçması
Özel durumlar (Alerjik reaksiyonlar, Astım krizi, Ateş )

Ne?

Kadıköy Anneleri ve Babaları’na özel ortalama %55 indirimli 0-8 yaş ilk yardım eğitimi.

Ne Zaman?

05 Mart 2016, Cumartesi,  Saat: 13:30 – 17:30

Nerede?

Ebe Arzu Çulha Eğitim Merkezi

ka-25022016-01
Bağdat Caddesi 105/1 Ufuk Apt. Daire: 16
Feneryolu / Kadıköy – KADIKÖY
arzu@ebearzuculha.com
Tel: 05326450652

Kimler Katılabilir?

0-8 yaş çocuk sahibi tüm anne-babalar. Maalesef bebek ve çocukları seminere dahil edemiyoruz.

Eğitim Ücreti?

Tek ebeveyn katılım: 100 TL. ( Normalde 270 TL)
Çift ebeveyn katılım: 135 TL.

Kayıt ve Bilgi?

Kayıt yapıldıktan sonra ödeme için ön kayıt formu gönderilecektir. Kesin kayıt için en geç 03 Mart Perşembe gününe kadar ödemenin banka havalesi olarak yapılması gerekmektedir. En geç 04 Mart Cuma gününe kadar bildirilecek olan iptallerde para iadesi yapılabilecektir.
Kontenjan 24 kişidir.

05326450652

Kim Anlatıyor?

İlk Yardım Eğitmeni M. Muazzez Ekiz: 1996-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hemşirelik Fakültesinde eğitimimi tamamladıktan sonra, yaklaşık 16 yıldır özel kurumlarda iş yeri ve okul hemşireliği yapmaktadır. Şu anda da okul hemşiresi olarak yine bir özel kurumda çalışmaktadır.

Çalışma hayatı içerisinde aldığı sertifikalar / eğitimler;
 
İlkyardım eğitmenliği
Eğitimcinin eğitimi
OHSAS 18001, ISO 9001-14001-18001 iç tetkikçi eğitimi
İnsan faktörleri
İşyerlerinde ortaya çıkan hastalıklara yönelik eğitimler (Meslek Hastalıkları)
Kronik hastalıklar ve işyerinde başa çıkma yöntemleri
Ergonomi
İş Sağlığı ve Güvenliği (iş Kazaları)
İş hukuku
Aslı Altınok Erdal
Aslı Altınok Erdalhttps://kadikoyanneleri.com
1982 Çan/Çanakkale doğumlu Aslı, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Chicago, ABD’da Au Pair olarak çalışırken College of Dupage’te İşletme ve Uluslararası İlişkiler dersleri aldı.2007 yılından bu yana çalıştığı Uluslararası Fuarcılık sektörü PR&Marketing ve Proje Müdürlüğü görevi ile Uzak Doğu’dan Kuzey Afrika’ya, Orta Doğu’dan Slav Bölgesine, Avrupa’dan Körfez Bölgesine 20’den fazla ülke, 40’tan fazla dünya şehrine seyahat etti.Temmuz 2012’de 3 yıllık hayat arkadaşı Koray’la evlendi. 13 Ocak 2014’te oğlu Rüzgar’ın hayatına girmesiyle birlikte, ikamet ettiği Kadıköy’de, kendisi gibi hayattan zevk almayı bilen annelerin bir araya gelip deneyimlerini paylaştığı Kadıköy Anneleri'ni kurdu. 1 Haziran 2014‘ten bu yana sosyal medya hesapları aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşan ve 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Eğitim kategorisinde Halkın Favorisi seçilen Kadıköy Anneleri'nde, onlarca annenin katkıda bulunduğu yazılarına yer vermekte.Oğlu 7 aylık olduğunda tam zamanlı çalışma hayatına geri döndü. Halen fuarcılık, Kadıköy Anneleri, sosyal ve aile hayatı dörtgeninde var olma telaşını sürdüyor.

Kaçırmayın!

Benzer Yazılar