Küçük Kitap Kurtları 2021 Güz Buluşması

0
121

Sevgili Kadıköy Anneleri merhaba, birlikte olduğumuz yedi yıl içinde butik kitabevlerinde, kütüphanede, organik pazarda, sahilde, parkta, kafede pek çok güzel buluşma gerçekleştirdik. Pandemi sürecinde ise çocuklarımız derslerini bile çevrimiçi yaptığından özel bir buluşmamız dışında bu etkinliğimize ara vermiştik. Küçük Kitap Kurtları Buluşmalarımızı bizler de sizler kadar özledik. Çok uzun bir aranın ardından yeniden sizlerle bir araya geleceğimiz için çok mutluyuz. Üstelik bu kez mahallemizde açılan Moda Çocuk Kitaplığı’nda buluşacağımız için daha da heyecanlıyız. Yazar Betül Kanbolat “Şehre Giden Yol” adlı kitabını 23 Ekim 2021 Cumartesi günü, saat 15.00’de bizlerle paylaşacak ve küçük kitap kurtlarımız için imzalayacak. İple çektiğimiz Küçük Kitap Kurtları 2021 Güz buluşmamızın ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. Hepinizi bekliyoruz!

Küçük Kitap Kurtları 2021 Güz Buluşması

Ne?

Kadıköy Anneleri Küçük Kitap Kurtları 2021 Güz Buluşması: Betül Kanbolat’ın yazdığı ve Hajar Moradi’nin resimlediği Dinozor Çocuk tarafından yayımlanan “Şehre Giden Yol” adlı kitap yazarı tarafından katılımcılarımıza interaktif olarak okunacaktır. Bu kitaba dair Sanat Kritik’teki yazımı buradan okuyabilirsiniz.

BirGün Gazetesi’nde düzenli olarak çocuk kitapları hakkında yazılar yazan Betül Kanbolat aynı zamanda da Habitat Tv’deki Kipatlı Günler programını yürütüyor. Programın Youtube kanalına yüklenen kayıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

05- 08 yaş grubundaki küçük kitap kurtları

Ne Zaman?

23 Ekim 2021 Cumartesi günü, 15.00 – 16.00 saatleri arası

Nerede?

Buluşmamız Kadıköy Belediyesi Moda Gönüllü Evi’nde gerçekleşecektir. Moda Gönüllü Evi bünyesinde açılan Moda Çocuk Kitaplığı hakkındaki röportajımı buradan okuyabilirsiniz. Hava koşullarının elverişli olması halinde buluşmamız Gönüllü Evi’nin bahçesinde yapılacaktır. Havanın yağışlı olması durumunda ise buluşmamız sosyal mesafeye dikkat edilerek içeride yapılacak olup Moda Gönüllü Evi’nin iki giriş kapısı da açık tutulacaktır.

Adres: Moda Caddesi 190/A Moda/ Kadıköy (Koço Rest. karşısı)

Program Nasıl?

15.00-15.10 Toplanma ve kitabın satın alınması

Buluşmanın giriş bileti, etkinliği yapılacak olan ”Şehre Giden Yol” adlı kitaptır. Dileyen katılımcılarımız kitabı Moda’daki Orfe Moby Dick’ten ya da etkinlik sırasında buluşmanın yapılacağı mekânda açılacak kitap standından kitabı alabilirler. Kitabın ücreti 20 liradır.

15.10-15.50  Yaratıcı Okuma

Dinozor Çocuk tarafından yayımlanan “Şehre Giden Yol” adlı kitap  yazarı tarafından katılımcılara interaktif okunacaktır.

15.-50- 16.00 İmza

Etkinlik sonrası kitaplar yazarı tarafından imzalanacaktır.

Kayıt Gerekli mi?

Mekânın kapasitesini aşmamak adına kesin katılım durumunu kişi sayı belirterek bilgi@kadikoyanneleri.com adresine bildirmeniz iyi olacaktır.

Büyük, küçük tüm kitap kurtlarını buluşmamıza bekliyoruz! Görüşmek üzere,

Sevgiler,
Hafize Güner

 

 

 

Önceki yazıModunuza Göre İçecek Hazırlama
Sonraki yazıNomadic Republic Hasır Sandalet Modelleri Yenilendi!