5. Kitap Kafe Buluşması

0
18

Sevgili Kitap Sever Kadınlar,

Dördüncü Kitap Kafe buluşmamız 14 kadının katılımıyla çok keyifli bir şekilde gerçekleşmişti. İşte 5. buluşmamızda okuyacağımız kitap: İhsan Oktar Anar imzalı “Suskunlar”. Haydi kimler bu buluşmaya geliyor? Aşağıya yorum, sosyal medyadan da paylaşımlarınızı bekliyoruz 🙂

Bu kez yine başka bir mekanda Hush Hostel Moda‘da buluşacağız. Çocuksuz gerçekleştirdiğimiz “Kitap Kafe” gecelerimizde, Elanur‘un önerdiği kitaplardan birisini hep birlikte okuyup, yorumluyoruz. Ve işte sadece 269 sayfadan oluşan kitabımız ve beşinci buluşmanın detayları:

[divider]

[divider]

Ne?

Beşinci Kadıköy Anneleri Kitap Kafe Gece Buluşması

Nerede?

Hush Hostel Moda
Caferağa Mah. Güneşli Bahçe Sok. 50/B Kadıköy
T: (0216) 330 11 22

Ne Zaman?

30 Nisan 2018 Pazartesi, 20.00-24.00

Program?

Saat 20.00’de mekanda buluşup, en az 10 kişi olduğumuzda sırayla kendimizi kısaca tanıtıp, İhsan Oktar Anar imzalı “Suskunlar” kitabı hakkında söyleşmek ve 24.00’a kadar oturmak 🙂 Birlikte olmak çok keyifli, birçok konu hakkında küçük gruplar halinde konuşmak isteyebiliyoruz ancak bu gecelerin özelliği sadece kitap hakkında söyleşmek, bu sebeple aramızda konuşmadan, kitabı yorumlama sırası gelen arkadaşı dinleyebilirsek eğer çok güzel bir gece geçiririz hep birlikte 🙂

Amaç Ne?

Okumaya zaman bulamayan anneler ve kadınları gece buluşması bahanesiyle kitap okumaya özendirmek ve farklı sonlarla biten kitaplar üzerine tartışmak.

Kim Gelebilir?

İhsan Oktay Anar imzalı “Suskunlar” kitabını okumuş tüm anneler/kadınlar gelebilir. Maalesef çocukları programa dahil edemiyoruz.

Kayıt Gerekli mi?

Evet, kayıt için hem bu yazının altına site üzerinden yorumunuzu bırakmanız gerekmekte, hem de instagram hesabınız üzerinden #kadikoyannelerikitapkafe etiketiyle, @kadikoyanneleri ni etiketleyerek kitapla birlikte bir fotoğrafınızı/videonuzu paylaşıp, gönderi açıklamasında en az 3 arkadaşınızı bu buluşmaya davet etmenizi bekliyoruz.

İkram?

Bu kez kendi yiyecek-içeceklerimizi getiremiyoruz çünkü bir kafede buluşuyoruz. Ancak o gece sadece bize özel menüde %20 indirim uygulanacak. Herkes kendi yeyip, içtiğini ödeyecek.

Hediyeler?

  • Nefes Yoga‘dan herkese hamile yogası, anne-bebek yogası, çocuk yogası deneme dersi kuponları

[divider]

[clickToTweet tweet=”5. Kitap Kafe Buluşmasına Davetlisiniz!” quote=”Bu buluşmayı kitapsever çevrenizle de paylaşın!” theme=”style3″]

[divider]

Kitap Künyesi?

Kitap Adı: Suskunlar

Yazarı:  İhsan Oktay Anar

Yayın Evi: İletişim Yayıncılık

Sayfa Sayısı: 269

[divider]

5. Kitap Kafe Buluşması’nı destekleyen ve gelecek olan herkese şimdiden çok teşekkürler!

Not:“Kitap Kafe” köşemiz ve gece buluşmalarımızda bize paydaşlık etmek isteyenler bilgi@kadikoyanneleri.com’dan bize ulaşabilirler.

[divider]
  • Kadıköy Anneleri’ne abone olarak, tüm yazılarımızı yayınlandığı an bildirim şeklinde alabilir ve böylece anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için, web sitemize girdiğinizde karşınıza çıkan ufak bildirim onayı penceresinde yer alan “İzin Ver” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.

 

Önceki yazıPark Residence Cadde’ye Doğa Rutkay&Kerimcan Kamal Geliyor
Sonraki yazıAnneler Günü Cupcake Buketi Atölyesi