6. Kitap Kafe ve İftar Buluşması

0
30

Sevgili Kitap Sever Kadınlar,

Beşinci Kitap Kafe buluşmamız 10 hemcinsimizin katılımıyla çok keyifli bir şekilde gerçekleşmişti. İşte 6. buluşmamızda okuyacağımız kitap: sizin oylarınızla seçilen, Atatürk’ün de okullarda okutulmasını önerdiği: Grigory Petrov’un yazdığı Beyaz Zambaklar Ülkesinde. Haydi kimler bu buluşmaya geliyor? Aşağıya yorum, sosyal medyadan da paylaşımlarınızı bekliyoruz 🙂

Bu kez yine başka bir mekanda buluşuyoruz. Ramazan ayı olması sebebiyle de iftarla birleştiriyoruz bu buluşmamızı. Tatlı Mesai bizler için çok özel fiyatlı bir menü hazırladı. Ayrıca o akşam Kadıköy Anneleri’nin de doğum günü 🙂 Belki bir pastayla da doğum günümüzü kutlarız birlikte… Çocuksuz gerçekleştirdiğimiz “Kitap Kafe” gecelerimizde, Elanur‘un önerdiği kitaplardan birisini hep birlikte okuyup, yorumluyoruz. Ve işte altınca buluşmamızın detayları:

[divider]

[divider]

Ne?

Altıncı Kadıköy Anneleri Kitap Kafe Gece Buluşması

Nerede?

Tatlı Mesai
Caferağa Mahallesi Nenehatun Sokak Atlas Apt. No:5A-2 /  Kadıköy (Moda Starbucks’ın sokağı)
Tel: 0 543 623 55 21
E-Posta: siparis@tatlimesai.com

Ne Zaman?

1 Haziran 2018 Cuma, 20.00

Program?

Saat 20.00’de mekanda buluşup, en az 10 kişi olduğumuzda sırayla kendimizi kısaca tanıtıp, kitap hakkında söyleşmek, iftarımızı yapmak, doğum günümüzü kutlamak 🙂

Amaç Ne?

Okumaya zaman bulamayan anneler ve kadınları gece buluşması bahanesiyle kitap okumaya özendirmek ve farklı sonlarla biten kitaplar üzerine tartışmak.

Kim Gelebilir?

Grigory Petrov’un yazdığı Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını okumuş tüm kadınlar gelebilir. Maalesef çocukları programa dahil edemiyoruz. Çok ufak bebişler belki gelebilir 🙂

Kayıt Gerekli mi?

Evet, kayıt için hem bu yazının altına site üzerinden yorumunuzu bırakmanız gerekmekte, hem de instagram hesabınız üzerinden #kadikoyannelerikitapkafe etiketiyle, @kadikoyanneleri ni etiketleyerek kitapla birlikte bir fotoğrafınızı paylaşıp, gönderi açıklamasında bir arkadaşınızı bu buluşmaya davet etmenizi bekliyoruz.

İftar Menüsü?

Tatlı Mesai’de gelen herkes iftar menüsü alacak. Ayşegül Hanım Kadıköy Anneleri’ne özel menüsüde indirim uygulayacak. Tavuklu menü bize özel 35 TL, etli menü de 40 TL. Kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Menü İçeriği:

  • Çorba
  • İftariyelik Tabak
  • Zeytinyağlı (2 Çeşit)
  • Ara Sıcak
  • Ana Yemek (Tavuklu/Etli)
  • Tatlı
  • Çay ve Kahve

Hediyeler?

  • Nefes Yoga‘dan herkese hamile yogası, anne-bebek yogası, çocuk yogası deneme dersi kuponları

[divider]

[clickToTweet tweet=”6. Kitap Kafe ve İftar Buluşmasına Davetlisiniz!” quote=”Bu buluşmayı kitapsever çevrenizle de paylaşın!” theme=”style3″]

[divider]

Kitap Künyesi?

Kitap Adı: Beyaz Zambaklar Ülkesinde

Yazarı:  Grigory Petrov

Yayın Evi: Pek çok farklı yayın evinde mevcut

Çeviri: Yayın evine göre çevirmen de değişiyor

Sayfa Sayısı: 130-180 arası yayın evine göre yine değişiyor 🙂

[divider]

Altıncı Kitap Kafe Buluşması’nı destekleyen ve gelecek olan herkese şimdiden çok teşekkürler!

Not: “Kitap Kafe” köşemiz ve gece buluşmalarımızda bize paydaşlık etmek isteyenler bilgi@kadikoyanneleri.com’dan bize ulaşabilirler.

[divider]
  • Kadıköy Anneleri’ne abone olarak, tüm yazılarımızı yayınlandığı an bildirim şeklinde alabilir ve böylece anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için, web sitemize girdiğinizde karşınıza çıkan ufak bildirim onayı penceresinde yer alan “İzin Ver” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.

 

Önceki yazıKadıköy Anneleri Yogada Yaz Programı Başladı!
Sonraki yazıKüçük Kitap Kurtları 2018 Yaz Buluşması