Kadıköy Anneleri’ne Özel Ücretsiz Yaratıcı Drama Atölyesi

0
32

“Mutlu anne, mutlu bebek” mottomuz var demiş miydik? O halde neden tüm aktiviteler ya bizi eğitmeye ya da sadece bebekleri eğlendirmeye yönelik? Dedik ve uzun zamandır planladığımız ücretsiz oyunbaz akşamımızın programını sonunda yaptık!

ka-21082015-01

Küçük Kitap Kurtları için İlk Kitaplığım köşemizin yazarı Sevgili Hafize Güner’in eşi tiyatro pedogugu Hasan Nami Güner ile 03 Eylül 2015 Perşembe günü, İyi Cüceler’de buluşuyoruz. Oynuyoruz, hopluyoruz, zıplıyoruz… Eğlenerek ve eğleyerek kendimize ve çevremize bakıyor, sorular soruyor ve sorguluyoruz. Oyun oynamanın ve çocuk olmanın tadını çıkarırken çocuklarımızın gözünden dünyaya bakabilmeyi deneyimliyoruz. Yaratıcılığımızın sınırlarını zorluyoruz. Sanat ve oyun yoluyla günlük hayatın stresinden kurtulup çocuklar gibi şen çıkıyoruz. Deşarj olup yenileniyoruz.

Bizimle oynar mısınız?

Tarih: 03 Eylül 2015 Perşembe

Saat: 19.00 – 22.00 saatleri arası

Mekân: İyi Cüceler Kitabevi

Adres: Plaj yolu Sokak, Selen Apartmanı, No: 8 A Caddebostan – Kadıköy/İstanbul

Kimler Katılabilir? Tüm anne ve babalar. Etkinliğe bebek ya da çocuklar alınmayacaktır.

Eğitmen: Hasan Nami GÜNER, 1962 yılında Balıkesir’de doğdu. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünü bitirdi. Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu oyuncusu, yazarı ve yaratıcı drama lideri olarak çalışmalarını sürdürdü. 1999 yılında “Boz Yap Boz” adlı öykü kitabı yayımlandı.  ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, Çevre Okulları, Bahçeşehir Okulları, Çan Tiyatrosu, Dünya Çocuk Oyuncuları, Sahne Çocuk Birimi, Oda Tiyatro,  Tiyatro Özgün Deneme, Çağdaş Sanat Merkezi, Oluşum Drama Enstitüsü, TRT,  Fotoğraf Vakfı, Yapı Kredi Bireysel ve Emeklilik Sigorta Akademisi gibi farklı eğitim ve sanat kurumlarında eğitimler verdi. 2010 yılında Hafize Çınar Güner ile birlikte yazdığı “Eğitim İçin Tiyatro Uygulamaları” adlı kitabı yayımlandı. Halen Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Bahçeşehir Üniversitesi Süreli Eğitim Merkezi’nde yaratıcı drama atölyeleri düzenlemektedir.

Kontenjan dahilindeki etkinliğimize, bilgi@kadikoyanneleri.com a e-posta atan ilk 14 anne ya da baba katılabilecek. Dilerseniz tek, dilerseniz eşinizle birlikte katılabilirsiniz. Maalesef bebek ya da çocukları mekanda kabul edemiyoruz. Gelirken üzerinizde spor ve rahat kıyafet&ayakkabı olmasına dikkat edin lütfen.  İş çıkışı gelecekleri de düşünerek ufak atıştırmalık ve içecek ikramımız olacaktır.

Görüşmek üzere!

Önceki yazıKüçük Vak Vak
Sonraki yazıAnne Olunca Tekrar Öğrendiğim 5 Güzel Şey