Sevdiklerinizin unutulmaz anlarını daha özel kılabilmek ve ailenize yeni katılan minik üyeye hoş geldin diyebilmek için hediye arıyorsanız, birçok farklı seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi tebrik etmek ve yenidoğan bebeğe özel hediyeler alarak onlara samimi bir merhaba demek istiyorsanız, hediye seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Yenidoğan Bebekler için Alabileceğiniz Doğum Hediyeleri

Kapı Süsleri ve Anı Defterleri

Mutlu anı herkesin öğrenmesini istiyorsanız hastane odasına veya ev kapısına kapı süsü asabilirsiniz. Aynı zamanda pelüş ayıcıklar ve renkli kurdeleler arasından bebeğinizin ismini yazdırabileceğiniz kişiye özel ürünleri de inceleyebilirsiniz. Özel anların hikayelerini ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflar sayesinde son derece anlamlı bir bebek albümü ve anı defteri oluşturabilirsiniz.

Bebeğinizle en özel anlarınızın fotoğraflarını ve kaleme aldığınız özel hikayeleri saklayabileceğiniz defterler ve albümler bir ömür boyu anlamını yitirmeyecek özel seçenekler arasındadır. Bebeğiniz ile ilgili bilgileri, aile hikayelerini ve hislerinizi yazabileceğiniz anı defterleri, özel anlarınızın sonsuza kadar sizinle olabilmesini sağlar.

Kıyafetler ve Gelişim Destekleyici Ürünler

Eğer alternatif hediyeler arıyorsanız bebek kıyafetlerini de değerlendirebilirsiniz. Bebeklerin renkli dünyalarına hitap edebilecek şekilde özel olarak tasarlanan bu kıyafetler arasında erkek ve kız bebekler için ayrı seçenekler bulabilirsiniz. Bebeklerin moda dünyasına uyumlu olan kıyafetler ve aksesuarlar ile onları mutlu edebilirsiniz.

Bebekler için özel olarak tasarlanan pek çok farklı hediye seçeneği vardır. Bebek gelişimini destekleyen mama kapları, kaşık ve dişlik gibi özel gereçler bulabileceğiniz gibi aynı zamanda zeka gelişiminde önemli bir rol üstlenen oyuncaklara da denk gelebilirsiniz. İlk adım ayakkabıları, aylık gelişime uygun oyuncaklar ve yürüteçler en değerli hediyeler arasında yer alır.

Hijyen ve Bakım Ürünleri

Kozmetik ve hijyen sağlayıcı ürünler de bebekler için tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Yenidoğan bebeklerin bakım ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılayabilecek set şeklindeki ürünler en ideal seçeneklerdendir. Bebekler yeni doğdu zaman ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm bakım ürünlerini içeren setler, sağlıklı ve güvenilir yapıları ile bebeklerin cildine son derece iyi gelir.

Bebekler için iyi bir bakım ürünü arıyorsanız bebek bakım seti ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Set halindeki bakım ürünler bebek sağlığı açısından herhangi zararlı bir madde içermez.

Önceki yazıYaz Tatili Önerileri
Sonraki yazıModa Çocuk Kitaplığı Açıldı!