Kadıköy Anneleri’ne Özel Ücretsiz “Bebeklerde Uyku” Üzerine Bilgilendirici Sohbet

GÜNCELLEME // 23.10.2015 22:00 itibariyle kontenjanımız dolmuştur. İlginize çok teşekkür ederiz. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek dileğiyle!

Hamileyken en çok duyduğumuz cümledir; “İyi uyu çünkü sonra uyuyamayacaksın!” Doğrudur; uykusuzluğun ne demek olduğunu en çok bebeğimiz olunca öğreniyoruz… Gece uyanmaları, uykuya dalamama, erken uyanma… Ve bebeklikten başlayıp belli bir yaşa kadar devam eden ve oldukça yorucu, tüketici bir dönem. Pek çok soru var sorulabilecek: Bebekler neden sık uyanır? Neden bir türlü uykuya dalamazlar? Hangi metodu kullansam? Hangisi bizim çocuğumuza en uygun? Neyi yanlış yapıyorum? Bebeklerin uykusunun yetişkinlerin uykusundan farkı nedir? Hem uykusunu düzene sokup; hem emzirebilir miyim?

ka-171020015-01İşte, bu soruların ve cevapların hepsi bu eğitimde. Uyusun Ki Büyüsün işbirliğiyle 0-5 yaş aralığında bebek sahibi Kadıköy Anneleri ve Babaları’na özel olarak düzenlediğimiz bu sohbette minik ikramlar, ufak hediyeler ve değerli sürprizler sizleri bekliyor olacak. Mesela bizi her zaman destekleyen Tadokids söyleşiye katılacak anne-babalar için konunun da anlam ve önemine uygun çok şık göz bantları hazırlıyor!

24 Ekim Cumartesi günü saat 17:00-19:00 saatleri arasında Mika Psikoloji-Kalamış’ta gerçekleşecek söyleşiye siz de katılmak isterseniz bu yazının altına yorum bırakmanız yeterli. Kontenjan sınırlı olduğu için ilk yorum yapan 10 aileye konfirmasyon postası gönderilecektir. Mika Psikoloji’nin kurucuları iki güzel insan Ayse Basak Erk & Tuğçe Isıyel ile daha önce yapmış olduğumuz röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Haydi, uykusuz bebeklerinizi büyüklere bırakın ve size özel bu ücretsiz söyleşide hem yalnız olmadığınızı görün hem de sıcak bir ortamda çözüm yollarını bulun!

Ne?

Kadıköy Anneleri’ne ve Babaları’na Özel Ücretsiz “Bebeklerde Uyku” Üzerine Bilgilendirici Sohbet

Ne Zaman?

24 Ekim 2015, Cumartesi,  Saat: 17:00 – 19:00

Nerede?

Mika Psikoloji

Fener Kalamış Cad. Yelken Sok. Deniz Apt. No:3 Daire: 1 Kalamış-Fenerbahçe Kadıköy/İstanbul

Kim Anlatıyor?

Uyusun Ki Büyüsün kurucusu,  Hamileler ve Bebekler için Uyku Danışmanı Asu Ulutürk Yavuz.

Kimler Katılabilir?

0-5 yaş bebek sahibi tüm anne-babalar. Maalesef bebek ve çocukları sohbete dahil edemiyoruz 🙂

Hediyeler?

Kadıköy Anneleri’ne Özel Ücretsiz “Bebeklerde Uyku” Üzerine Bilgilendirici Sohbeti destekçileri’ni tanıyalım;

ka-17102015-02
http://uyusunkibuyusun.com/
ka-09102015-07
http://mikapsikoloji.com/
ka-02102015-03
https://instagram.com/tadokids

Aslı Altınok Erdal
Aslı Altınok Erdalhttps://kadikoyanneleri.com
1982 Çan/Çanakkale doğumlu Aslı, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Chicago, ABD’da Au Pair olarak çalışırken College of Dupage’te İşletme ve Uluslararası İlişkiler dersleri aldı. 2007 yılından bu yana çalıştığı Uluslararası Fuarcılık sektörü PR&Marketing ve Proje Müdürlüğü görevi ile Uzak Doğu’dan Kuzey Afrika’ya, Orta Doğu’dan Slav Bölgesine, Avrupa’dan Körfez Bölgesine 20’den fazla ülke, 40’tan fazla dünya şehrine seyahat etti. Temmuz 2012’de 3 yıllık hayat arkadaşı Koray’la evlendi. 13 Ocak 2014’te oğlu Rüzgar’ın hayatına girmesiyle birlikte, ikamet ettiği Kadıköy’de, kendisi gibi hayattan zevk almayı bilen annelerin bir araya gelip deneyimlerini paylaştığı Kadıköy Anneleri'ni kurdu. 1 Haziran 2014‘ten bu yana sosyal medya hesapları aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşan ve 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Eğitim kategorisinde Halkın Favorisi seçilen Kadıköy Anneleri'nde, onlarca annenin katkıda bulunduğu yazılarına yer vermekte. Oğlu 7 aylık olduğunda tam zamanlı çalışma hayatına geri döndü. Halen fuarcılık, Kadıköy Anneleri, sosyal ve aile hayatı dörtgeninde var olma telaşını sürdüyor.

Kaçırmayın!

Benzer Yazılar

19 YORUMLAR

 1. Merhaba, 4,5 aylık oğlum var ve bu aralar uyku problemi çok yaşıyor. Bu yüzden katılmayı çok isterim ama oğlumu bırakabileceğimiz kimse yok maalesef, onu da getirsem olmaz mı çok rica etsem? Böyle bir sohbete çok ihtiyacım var çünkü…

 2. merhaba
  madem kontenjan acilmis.. ben de geliyorum o halde.. umarim hala kayit aliyosunuzdur?
  sevgiler

 3. Kontenjan dolmuş bu eğitimi en kısa sürede tekrar istiyoruz günlerdir uykusuzum ?

 4. bunu yazmadan geçemeyeceğim.. dün 5:30 da uyuyup sabah 6:30 da kalkarak işe geldim… hiçbir şey fayda etmiyor.. 🙁

 5. Merhaba; instagramdan yazmıştım önce, bir de buradan not düşeyim cangiller olarak biz de Katılmak isteriz. sueydaakman@yahoo.com. 18 aylık bir kızım var, mümkünse kocamla birlikte Katılmak isterim, teşekkürler
  M

 6. 6 aylık oğlum Gün ile katılmayı çok isteriz. Doğum tarihi 06.04.2015
  @burcuyucetasural:disqus

 7. Merhaba biz de esimle gelmek istiyoruz. Baret-Serena Kurkcuoglu.. 36 haftalik hamileyim 😉

 8. ben de eşimle birlikte katılmak isterim. Dilay Ezgi ve Serkan FIRIL.. Bebeğimiz 7. ayına girmiş bulunmata. 8 nisan doğumlu.

 9. Seminerinize katilmak istiyorum.ismim nergis aslan.18 haftalik hamileyim.09.09.2014 dogumlu oglum var.. 1 kisi katilmak istiyorum.mail :nergisaslan39@gmail.com

 10. Bizim uykuya çok ihtiyacımız var:) Eşimle birlikte katılmak isteriz.

Yoruma kapalı.