Nomadic Republic Hasır Sandalet Modelleri Yenilendi!

Nomadic Republic hasır sandalet modelleri, markanın en sevilen ürün kategorilerinden birini oluşturuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen sandalet çeşitlerinden olan modeller hem şıklık hem de konfor noktasında fark yaratıyor. Yazlık kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenebilen hasır sandalet modelleri, rahat olmaları sayesinde uzun saatler keyifle kullanılabiliyor. Hasır sandalet modelleri, sadece gündüz kullanımı için değil, geceleri de spor bir şıklık elde etmek amacıyla kullanılabiliyor. Nomadic Republic hasır sandalet modelleri yazın plaj modasının öne çıkan seçeneklerinden biri olarak kullanıcıların beğenisini topluyor.

Nomadic Republic Hasır Sandalet Modelleri Yenilendi!

Kadın Hasır Sandalet Modelleri

Son derece zarif bir görüntüye sahip olan kadın hasır sandalet modelleri, günlük kullanımda özellikle uzun süre ayakta kalan kullanıcılar için ayak sağlığını destekleyen bir konfor sunuyor. Ayakların hava almasını sağlayan özel tasarım sayesinde her alanda kullanılabilen modeller, özellikle hareketli bir hayatı olan ve yürüyüş yapmayı seven kullanıcıları tatmin ediyor. Kadın hasır sandalet modelleri yazın sadece şehir içinde değil denizde ve havuz kenarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Sandaletlerde kullanılan özel halat ip malzeme dayanıklı bir kullanım sunuyor ve hem günlük hayatta hem de iş hayatında ergonomik bir sandalet seçeneği oluyor. Kadın ipli sandalet modelleri sadece rahatlık noktasında değil, estetik olarak da avantaj sağlıyor ve hem spor hem de şık kıyafetlerle kombinlenebiliyor.

Erkek Hasır Sandalet Modelleri

Özellikle şehir içi kullanımda etkili bir alternatif olan erkek hasır sandalet modelleri, rahatlığın yanı sıra şık bir sandalet arayışında olan erkek kullanıcılara hitap ediyor. Nomadic Republic erkek hasır sandalet modelleri tamamen el yapımı olmalarının yanı sıra antibakteriyel ham madde kullanımı ile hijyen noktasında da fark yaratıyor. Hasır sandalet modellerinin diğer öne çıkan özellikleri arasında ise kanserojen ve alerjen madde içermemeleri yer alıyor. Suda batmayan, hızlıca kuruyan, son derece hafif ve rahat olan erkek hasır sandaletleri, sıcak havada ayakların nefes almasını sağlayarak terleme ve koku sorununun da önüne geçiyor. Güneş ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen modeller, uzun süre yıpranmadan ve solmadan kullanılabiliyor.

Hasır Sandalet Fiyatları

Erkek ve kadın kullanıcıların yanı sıra çocuklara özel olarak ürettiği sandalet modelleriyle de bilinen Nomadic Republic, dayanıklı, zengin renk seçenekleriyle öne çıkan, ısıya, suya ve güneşe dayanıklı malzemelerden üretilen çeşitleriyle işlevsellik, konfor ve estetik sunuyor. Farklı hasır sandalet modellerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar, kullanıcıların fiyat performans noktasında da avantaj sahibi olmasını sağlıyor. Hem sağlam hem de şık, rahat ve kullanışlı bir sandalet modeli arayanlar, Nomadic Republic hasır sandalet modelleriyle aradıkları alternatife hesaplı fiyatlarla ulaşmış oluyor.

Aslı Altınok Erdal
Aslı Altınok Erdalhttps://kadikoyanneleri.com
1982 Çan/Çanakkale doğumlu Aslı, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Chicago, ABD’da Au Pair olarak çalışırken College of Dupage’te İşletme ve Uluslararası İlişkiler dersleri aldı. 2007 yılından bu yana çalıştığı Uluslararası Fuarcılık sektörü PR&Marketing ve Proje Müdürlüğü görevi ile Uzak Doğu’dan Kuzey Afrika’ya, Orta Doğu’dan Slav Bölgesine, Avrupa’dan Körfez Bölgesine 20’den fazla ülke, 40’tan fazla dünya şehrine seyahat etti. Temmuz 2012’de 3 yıllık hayat arkadaşı Koray’la evlendi. 13 Ocak 2014’te oğlu Rüzgar’ın hayatına girmesiyle birlikte, ikamet ettiği Kadıköy’de, kendisi gibi hayattan zevk almayı bilen annelerin bir araya gelip deneyimlerini paylaştığı Kadıköy Anneleri'ni kurdu. 1 Haziran 2014‘ten bu yana sosyal medya hesapları aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşan ve 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Eğitim kategorisinde Halkın Favorisi seçilen Kadıköy Anneleri'nde, onlarca annenin katkıda bulunduğu yazılarına yer vermekte. Oğlu 7 aylık olduğunda tam zamanlı çalışma hayatına geri döndü. Halen fuarcılık, Kadıköy Anneleri, sosyal ve aile hayatı dörtgeninde var olma telaşını sürdüyor.

Kaçırmayın!

Benzer Yazılar