Muaf Cafe Moda & Moda CaffeNero

0
65

MUAF CAFE MODA

Beyoğlu’ndaki Muaf ile bir ilgisi bulunmayan Muaf, sizi güleryüzle karşılayan ve bu yaz açık alanı ile tercih edilen bir mekan oldu. Yan taraftaki kanepeli masalara yayılıp, bebeğinizi de mama sandalyesine oturtup, bebeği oyalayacak kitap ve oyuncakları da yanınızda getirdiyseniz, bütün gün koca ağacın gölgesinde kös kös etrafa bakınabilirsiniz. Açık alan olduğu için yan masalardan bazı zamanlar sigara dumanı gelebilir. Menüdeki seçenekler sizin için gayet uygun, bebeğiniz için ise zor durumda kalındığında yoğurt, köfte, meyve gibi bir iki seçenek bulunabilir. Olmasa bile tatlı çalışanları size bir şeyler tedarik edebilir. Bebeklerle araları iyi. Alt değiştirme imkanı Moda’daki pek çok mekanda olduğu gibi tuvalette mümkün değil, ancak içerideki masalarda değiştirebilirsiniz.

Adres: Caferağa Mah. Ferit Tek Sk.  No: 60 A  Moda /  Kadıköy / İstanbul

Telefon: (216) 345 94 94

Email: muafrestaurant@gmail.com

[divider]

MODA CAFFE NERO

Civarda bebeği gezdirirken çok fena kahveniz geldi. Nero bunun için iyi bir seçenek. Standart olarak tüm Nero’ların bir adet ahşap mama sandalyesi bulundurma zorunluluğu var sanırım, bu nedenle böyle bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Giriş katında dışarda ya da içerideki koltuklu masalarda oturmak iyi olabilir, zira üst kata çıkmak pusetle (yardımlı bile olsa) biraz zor. Ha, diyelim ki puseti aşağıda bıraktınız, yukarıda kanepelerde yayılabilirsiniz tabii, ama benim tercihim daha ferah ve rahat olduğundan her zaman giriş katı. Ayrıca bebeği de sandalyesine oturttuğunuzda uzun süre yayılmak mümkün. Alt değiştirmek için tuvalette imkan yok, ama üst kattaki kanepelerde hallolabilir. Menülerinde bebeğe uygun fazla seçenek olduğunu söylemek zor, belki meyve salatası ve eğer süt içebilir yaştaysa sütle idare edilebilir. Bebekleri genel olarak seviyorlar.

Adres: Moda Cd.  Ufu Apt. No: 159 Daire:3 Moda /  Kadıköy / İstanbul

Telefon: (216) 348 52 42

Email: info@caffenero.com.tr

Web sitesi: www.caffenero.com.tr

[author title=”Zeynep Özdamar” image=”https://secureservercdn.net/50.62.198.70/eaf.195.myftpupload.com/wp-content/uploads/2014/06/ka_zeynepozgan_foto.jpg”]Evrim Güneş’in annesi. 2003 İTÜ Şehir ve Bölge Planlama, 2006 İTÜ Kentsel Tasarım yüksek lisans mezunu. 2006-2007 yılları arasında Londra’da kalıp kendini aradı. Uzun yıllar özel sektörde çalıştıktan sonra 2009’da Kültür ve Turizm Bakanlığında uzman olarak görev yapmaya başladı. Halen görevine devam ediyor. 2012 yılından beri Kadıköy’de oturuyor.[/author]

Önceki yazıİlk Bakışta Depresyon Hırkası, İkinci Bakışta Ninni
Sonraki yazıNasıl Uyuyacak Bu Çocuk?