Anneler Günü Cupcake Buketi Atölyesi

[dropcap]M[/dropcap]erhaba sevgili Kadıköy Anneleri! Yarın hep birlikte oturup cupcake buketi hazırlayalım mı?

Kurulduğumuz tarih olan 1 Haziran 2014’ten bu yana Anneler Günü için özel bir etkinlik organize etmemiştik. “Anneler Günü İçin Hediyenizi LSV Dükkan’dan Seçin” ve “Anneler Günü’nde #KadıköyAnneleriHediyem Var: Sosyal Sorumluluk” yazılarımızla alternatif hediye seçenekleri sunmuştuk. Ancak bu yıl paydaş sayımızın da artmasıyla daha fazla birliktelik yaşayabileceğimiz etkinliklerimizi neredeyse tüm özel günlere yaymamız talebiyle karşılaştık. Madem talep var o halde biz de hızlıca tatlı mı tatlı bir atölye düzenleyelim dedik 🙂

[divider]

[foogallery id=”7370″]

[divider]

Kadıköy Anneleri’ne özel %50 indirimle gerçekleşecek anneler günü cupcake buketi atölyemiz hemen yarın gerçekleşecek. Moda’da bulunan Tatlı Mesai bize harika bir etkinlik hazırladı. Şimdiden kurucusu Ayşegül Hanım’ın emeklerine sağlık!

Atölyeye tek katılabileceğimiz gibi, çocuklarınızla da katılabilirsiniz.

Bu kez Anneler Günü için kendi hediyemizi kendimiz için yapacağız 🙂 Ya da  hazırlayacağımız buketi annemize, kayın validemize, sevdiğimiz bir anne arkadaşımıza ya da belki yeri gelince anne yerine geçen, çocuğumuzun bakıcısına hediye edebiliriz ?

Kek buketi atölyesi sadece Kadıköy Anneleri’ne özel 150 TL yerine 75 TL. Üstelik çay-kahve ikramıyla sohbet ederek atölyemizi tamamlayıp ,süslediğimiz cupcake buketini evimize götürebileceğiz.

[divider]

[clickToTweet tweet=”Anneler Günü Cupcake Buketi Atölyesine Davetlisiniz!” quote=”Bu etkinliğe anne arkadaşlarınızı da davet edin!” theme=”style3″]

[divider]

Ne?
Anneler Günü Cupcake Buketi Atölyesi

Kimler Katılabilir?
Sadece kadınlar (tek ya da bebekli/çocuklu olarak)

Ne Zaman?
10 Mayıs 2018 Perşembe Saat: 11.00

Nerede?
Tatlı Mesai
Caferağa Mahallesi Nenehatun Sokak Atlas Apt. No:5A-2 /  Kadıköy (Moda Starbucks’ın sokağı)
Tel: 0 543 623 55 21
E-Posta: siparis@tatlimesai.com

Hediyeler?

Nefes Yoga‘dan herkese hamile yogası, anne-bebek yogası, çocuk yogası deneme dersi kuponları

İkram?
Çay, kahve

Ücret?
Kadıköy Anneleri’ne özel %50 indirimle 150 TL yerine 75 TL

Kayıt Gerekli Mi?
bilgi@kadikoyanneleri.com a katılım bilginizi iletebilirsiniz

Yarın görüşmek üzere!

[divider]

  • Kadıköy Anneleri’ne abone olarak, tüm yazılarımızı yayınlandığı an bildirim şeklinde alabilir ve böylece anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için, web sitemize girdiğinizde karşınıza çıkan ufak bildirim onayı penceresinde yer alan “İzin Ver” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.

[author title=”Aslı Altınok Erdal” image=”https://kadikoyanneleri.com/wp-content/uploads/2016/05/ka_asli_foto.jpg”]1982 Çan/Çanakkale doğumlu Aslı(Nam-ı diğer “Muhtar Anne”), 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Chicago, ABD’da Au Pair olarak çalışırken College of Dupagete İşletme ve Uluslararası İlişkiler dersleri aldı. 2007 yılından bu yana çalıştığı Uluslararası Fuarcılık sektöründe 20’den fazla ülke, 40’tan fazla dünya şehrine seyahat etti. Temmuz 2012’de 3 yıllık hayat arkadaşı Koray’la evlendi. 13 Ocak 2014’te oğlu Rüzgar’ın hayatına girmesiyle birlikte ikamet ettiği Kadıköy’de, kendisi gibi hayattan zevk almayı bilen annelerin bir araya gelip deneyimlerini paylaştığı Kadıköy Anneleri’ni kurdu. Oğlu 7 aylık olduğunda tam zamanlı çalışma hayatına geri döndü. Halen fuarcılık sektöründe pazarlama işi, Kadıköy Anneleri, İFSAK bünyesindeki 4 Mevsim Büyükada, Şiirden Fotoğrafa İstanbul, Yansıyan Kadınlar belgesel fotoğrafçılık projeleri ve aile hayatı dörtgeninde hayatta kalma mücadelesi veriyor.[/author]

Aslı Altınok Erdal
Aslı Altınok Erdalhttps://kadikoyanneleri.com
1982 Çan/Çanakkale doğumlu Aslı, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Chicago, ABD’da Au Pair olarak çalışırken College of Dupage’te İşletme ve Uluslararası İlişkiler dersleri aldı.2007 yılından bu yana çalıştığı Uluslararası Fuarcılık sektörü PR&Marketing ve Proje Müdürlüğü görevi ile Uzak Doğu’dan Kuzey Afrika’ya, Orta Doğu’dan Slav Bölgesine, Avrupa’dan Körfez Bölgesine 20’den fazla ülke, 40’tan fazla dünya şehrine seyahat etti.Temmuz 2012’de 3 yıllık hayat arkadaşı Koray’la evlendi. 13 Ocak 2014’te oğlu Rüzgar’ın hayatına girmesiyle birlikte, ikamet ettiği Kadıköy’de, kendisi gibi hayattan zevk almayı bilen annelerin bir araya gelip deneyimlerini paylaştığı Kadıköy Anneleri'ni kurdu. 1 Haziran 2014‘ten bu yana sosyal medya hesapları aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşan ve 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Eğitim kategorisinde Halkın Favorisi seçilen Kadıköy Anneleri'nde, onlarca annenin katkıda bulunduğu yazılarına yer vermekte.Oğlu 7 aylık olduğunda tam zamanlı çalışma hayatına geri döndü. Halen fuarcılık, Kadıköy Anneleri, sosyal ve aile hayatı dörtgeninde var olma telaşını sürdüyor.

Kaçırmayın!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer Yazılar