Ana Sayfa Minik Sahnem Taş Devri Maceraları

Taş Devri Maceraları

Herkese merhaba!

Geçtiğimiz haftalarda tiyatro sezonuna hızlı bir giriş yapmıştık. Alışık olduğumuz gibi Kadıköy’de birçok tiyatroda farklı farklı oyunlar küçük tiyatro severlerle buluşmaya başlamıştı. Biz geçen yılın sezonunu kapatırken en son yazımızdan hatırlayacağınız üzere Ege ile Gaga’ tiyatro oyununa gitmiştik. Oliver ile bu oyunu izlerken aslında biz 3 kişiydik. O zamanlar Dylan’a hamileydim. Temmuz ayında doğum yaptım ve Dylan şu an tam 3,5 aylık oldu bile. Zaman ne kadar çabuk geçiyor diye düşünmemek elde degil.

[divider]

[divider]

Doğumdan sonra ilk tiyatro oyunumuz Taş Devri Maceraları oldu. Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde oynanan bu oyun Basamak Yayın & Sahne Sanatları‘ndan çıkma müzikli bir çocuk oyunu. Çocukluğumuzdan çok iyi hatırladığımız Fred ve Barney bu oyunda da çok yakın iki arkadaştırlar. Wilma ve Betty de birçok güzel iş yapan iki arkadaştır. Aile kurmak isterler ancak devir değişmiştirdir ve yeni kurallar gelmiştir.

[divider]

[clickToTweet tweet=”Tiyatro Bileti Hediyeli Yeni Minik Sahnem Yazımızı Okudunuz mu?” quote=”Bu tiyatro bileti hediyeli yazıyı çevrenizle de paylaşın!” theme=”style3″]

[divider]

Oyunda aile olmanın önemini, arkadaşlığın güzelliğini ve paylaşarak tüm zorlukların üstesinden gelinebileceğini yalın bir dille anlatmışlar. Biz beğendik, size de tavsiye etmek istedik. Kostümler, sahne dekoru, oyuncular bizden tam not aldı.

Gideceklere şimdiden iyi seyirler olsun. ✌🏻

Bu yazının altına 17 Kasım Cumartesi günü saat 22.00’a kadar yorum bırakan 1 aile(1 ebeveyn+1 çocuk) 18 Kasım Pazar günü saat 12.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde Atta Festival kapsamında gösterilecek  ve 4 yaş üzeri çocuklar için uygun MiraMiro oyununa 60 tl değerinde bilet kazanacak. Çekiliş instagram hesabımız üzerinden yapılacak ve kazanan sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır. Herkes bol şans!

[author title=”Sibel Kayaş Rutter” image=”https://secureservercdn.net/50.62.198.70/eaf.195.myftpupload.com/wp-content/uploads/2017/12/ka-sibelkayasrutter.jpg”]Oliver‘in annesi. 2006 yılında İstanbul’a iş vesilesiyle gelmiş ve bir daha kopamamış bir Kadıköy aşığı. Doğumdan sonra kendini çocuk gelişimi ve organik gıdaya adamış bir anne. Şimdilerde ikinci çocuğu Dylan Jackson’ı büyütmekte. Halen özel bir okulda İngilizce Öğretmenliği yapmakta ve yanı sıra ‘İngilizce Dublaj Yarışması’ gibi farklı projelerde öğrencilerine Türkiye dereceleri kazandırmakta.[/author]

[divider]

Not: Kadıköy Anneleri’ne özel ücretsiz ya da indirimli çocuk oyunları duyuruları için hesaplarımızı takipte kalın 🙂

  • Kadıköy Anneleri’ne abone olarak, tüm yazılarımızı yayınlandığı an bildirim şeklinde alabilir ve böylece anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için, web sitemize girdiğinizde karşınıza çıkan ufak bildirim onayı penceresinde yer alan “İzin Ver” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.

 

Most Popular